Германски вестник обвинява БГ: "нейни войски изпратиха македонски евреи в Треблинка"

https://segabg.com/node/200392

Заглавието беше друго и погледнах, но този анонс ме отказа да чета по-нататък.

Дори да е поръчкова, сиреч платена статията в този "авторитетен германски вестник", мнозина няма как да не се запитат колко безумие може да понесе човечеството...

Заради това е ценна историята, коректната, и трябва да я знаем и помним винаги - защото иначе такива неща ще минават.

Коментари

Популярни публикации от този блог

ИИ относно ИИ: последните тенденции, предизвикателства/проблеми и други сктуалности в развитието на ИИ

Бързи бележки по войната като явление - 3. част размисли деструктивността